ÖZBEKİSTAN YAPI & İNŞAAT FUARI-2020
YAPI VE İNŞAAT FUARI

21.10.2020 - 23.10.2020 tarihleri arasında Özbekistan, Taşkent, ilinde gerçekleştirilecek olan ÖZBEKİSTAN YAPI & İNŞAAT FUARI Taşkent - YAPI VE İNŞAAT FUARI Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Lider Ekspo Fuar Organizasyonları Tic. Ltd. Şti. tarafından organize edilen ÖZBEKİSTAN YAPI & İNŞAAT FUARI Fuarı Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Hırdavat, El Aletleri, Kapı, Pencere, Panvur, Cam, Dış Cephe Kaplama, Kent, Belediye, Ulaşım, Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, Madencilik, Mermer, Doğal Taşlar, Metal İşleme, Kaynak, Üretim Teknolojisi, Tüp, Boru ve Sıhhi Tesisat sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:ÖZBEKİSTAN YAPI & İNŞAAT FUARI-2020
Fuar Açılımı:YAPI VE İNŞAAT FUARI
Fuar Alanı: UEC UZEXPOCENTRE
Şehir: Taşkent
Ülke: Özbekistan
Tarih:21 - 23 Ekim 2020 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Hırdavat, El Aletleri, Kapı, Pencere, Panvur, Cam, Dış Cephe Kaplama, Kent, Belediye, Ulaşım, Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, Madencilik, Mermer, Doğal Taşlar, Metal İşleme, Kaynak, Üretim Teknolojisi, Tüp, Boru, Sıhhi Tesisat

Organizatör:Lider Ekspo Fuar Organizasyonları Tic. Ltd. Şti.
Adres:H.Rıfatpaşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi B blok Kat:13 No:2552 Şişli/İSTANBUL
Telefon:+90 212 210 11 58
Belge geçer::+90 212 210 11 57
 
 

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam