İdeal Home -2011
İdeal Home Ev Eşyaları, Züccaciye ve Çeyiz Fuarı

24.03.2011 - 27.03.2011 tarihleri arasında Türkiye, İstanbul, Tüyap Istanbul Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan İdeal Home İstanbul - İdeal Home Ev Eşyaları, Züccaciye ve Çeyiz Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Life Medya Reklamcılık ve Fuarcılık A.Ş tarafından organize edilen İdeal Home Fuarı Züccaciye, Cam Ürünleri, Seramik, Tekstil, Kumaş, Ev Tekstili, Tüketici Elektroniği, TV, Uydu ve Dijital Görüntüleme Teknolojisi sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:İdeal Home -2011
Fuar Açılımı:İdeal Home Ev Eşyaları, Züccaciye ve Çeyiz Fuarı
Houseware, Gifts and Glass Works Exhibition
Fuar Alanı: Tüyap Istanbul Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Tarih:24 - 27 Mart 2011 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Konu:Uluslararası İhtisas fuarı
Kaçıncı:5
Sektör:Züccaciye, Cam Ürünleri, Seramik, Tekstil, Kumaş, Ev Tekstili, Tüketici Elektroniği, TV, Uydu, Dijital Görüntüleme Teknolojisi
Periyod:Yılda Bir
Ürünler:Cam Ürünler , Çelik Mutfak Eşyaları , Plastik Ürünler, Porselen , Küçük Elektrikli Ev Aletleri , Ev Tekstili Ve Çeyiz.

Organizatör:Life Medya Reklamcılık ve Fuarcılık A.Ş
Adres:İstoç Ticaret Merkezi Öksüzoğulları Plaza 51. Yol E-1 K:7 No:71 Bağcılar – İstanbul / Türkiye
Telefon:0212-292 60 31
Belge geçer::0212 – 292 34 20
 
 
 
Ürün Grupları :Ev Eşyaları, mutfak eşyaları, Ev Tekstili, Dekorasyon Üürnleri, Hediyelik Eşya, Lamps, Bina Aydınlatma Elemanları, ufak mobilyalar, elektrikli ev aletleri,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam