News From Trade Fair Industry

Total Number of News in our Database: 3890 


Dünya Boru Endüstrisi, İstanbul Fuar Merkezinde Boru Fuarında buluştu Dünya Boru Endüstrisi,  İstanbul Fuar Merkezi?nde 28 ? 30 Mart 2013  tarihleri arasında, yeniden bir araya geliyor?

Sektörde Boru 2013 Rüzgarı Esmeye Devam Ediyor?

 

8. Uluslararası Boru ve Ek Parçaları Fuarı, yalnızca ticaret platformu olmanın ötesine geçerek, yerli ve uluslararası birçok üreticiyle, ceo?ları, üst düzey yöneticileri ve firma sahiplerini buluşturmayı başaran bir organizasyona ev sahipliği yapacak?

Kosgeb tarafından desteklenen, ?Uluslararası Boru ve Ek Parçaları Fuarı?, yurtdışı temsilciliklerin ve alım heyetlerinin katılacağı, ikili görüşmelerin gerçekleşeceği bir organizasyona hazırlanıyor?

ITA Dünya Borucular Birliği sponsorluğunda gerçekleşecek fuar, geçtiğimiz yıllarda yerli ve yabancı ziyaretçi bakımından büyük ilgi gördü ve iş çevreleri tarafından da ilgiyle izlendi. Özellikle inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe daralan pazarlar ve son dönemde ekonomide kaydedilen uluslararası gelişmeler dikkate alındığında, Uluslararası Boru ve Ek Parçaları Fuarı, tüm sektör temsilcilerine yeni pazarlar oluşturuyor.

Kalitesiyle, ürün çeşidiyle, markalarıyla dünyanın dört bir ucunda başarıdan başarıya koşan boru sektörü, sekizinci defa kendi spesifik fuarında buluşuyor. Yurt dışından katılım gösteren firmaları ve dünyanın dört bir yanından teşrif eden yabancı ziyaretçileri ile geçtiğimiz senelerde başarısını kanıtlayan Uluslararası Boru ve Ek Parçaları Fuarı, sekizinci senesinde de, yenilikleri ve gelişmeleri sektörle paylaşmaya, sektörün ihtiyaç duyduğu bilgi platformunu oluşturmaya ve ticareti canlandırmaya hazırlanıyor.


Publisher : Voli Fuar Hizmetleri A.Ş
Publishing date : 09 04 2013
Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam