Fuar Sektöründen Haberler

Veri Tabanımızdaki Haber Sayısı: 3894 


ANIMALIA İSTANBUL, ŞUBAT 2014’TE HAYVANCILIK SEKTÖRÜNÜ İSTANBUL’DA BULUŞTURUYOR10 yıldır kesintisiz olarak HKF Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla düzenlenen Hayvancılık ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı, ANIMALIA İSTANBUL’un 11.si, 20-23 Şubat 2014 tarihleri arasında 4 gün süreyle İstanbul Fuar Merkezi, Salon 9’da sektörün lider isimlerini ziyaretçilerle buluşturacak.

ANIMALIA İSTANBUL 2014, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından destekleniyor

Hayvancılık sektörü ile ilgili önemli kurum ve dernekler tarafından desteklenen https://login.mailingwork.de/public/a_2723_WT0bW/file/data/248_res3.png

ANIMALIA İSTANBUL, aldığı bu önemli desteğin gücüyle hayvancılık sektörü için İstanbul’da önemli bir fuar haline geldi. Bunların başında ise Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı gelmektedir. Sektörle ilgili her türlü etkinliğe destek olan Bakanlık, bu tür etkinliklerle de sektörün gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyor. Bu kapsamda ANIMALIA İSTANBUL 2014 fuarına destek olan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, ANIMALIA İSTANBUL 2014’te açacağı stantla fuar ziyaretçileri ağırlayarak ziyaretçilere Bakanlık yetkilileri ile görüşme fırsatı sağlayacak.

Çin’den Almanya’ya kadar dünyanın dört bir yanından gelen katılımcı firmalar, ANIMALIA İSTANBUL 2014 fuarında ürün ve hizmetlerini sergileyecek

Türk firmalarının yanı sıra pek çok yabancı katılımcı firma, en yeni ürün, teknoloji ve hizmetlerini ANIMALIA İSTANBUL 2014 Fuarı’nda tanıtacak. ANIMALIA İSTANBUL 2014 Fuarı, şu aşamada; Çin, Almanya, Pakistan, İsveç, İtalya, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, İngiltere ve Letonya’dan gelen katılımcı firmalara kapılarını açacak. Önümüzdeki günlerde bu sayının daha da artması beklenirken, ANIMALIA İSTANBUL 2014 küçük ve büyükbaş hayvancılık sektörünün lider isimlerini 4 gün süreyle İstanbul buluşturacak.

Profesyonel ziyaretçiler fuarı ziyaret edecek

https://login.mailingwork.de/public/a_2723_WT0bW/file/data/245_res1.jpgGirişin ücretsiz olduğu ANIMALIA İSTANBUL 2014, hayvancılık sektörü ile ilgili pek çok kişinin ilgisini çekiyor. Fuar, yerli ziyaretçilerin yanı sıra, özellikle ekonomisi hızla büyüyen Orta Doğu, Türkî Cumhuriyetler ve Mağrip Ülkelerinden gelen profesyonel ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Bu pazarlara açılmak isteyen firmalar için ANIMALIA İSTANBUL 2014 gerçek anlamda uluslararası bir platform olacak.

Online davetiye ile beklemeden fuarı ziyaret edebilirsiniz

ANIMALIA İSTANBUL 2014 fuarını ziyaret etmek isteyen ziyaretçiler; bu linkten gerekli bilgileri doldurarak online kayıt yaptırabilirler. Bu sayede fuar girişinde beklemeden kapıdan yaka kartlarını alarak fuarı gezmeye başlayabilirler.

ANIMALIA İSTANBUL 2014 fuarının online broşürüne ise;  bu linkten ulaşarak fuar hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yan etkinleri ile ANIMALIA İSTANBUL 2014, sektöre mercek tutacak

 

Her yıl olduğu gibi 2014 senesinde de ANIMALIA İSTANBUL Fuarı sırasında düzenlenen panel, seminer ve oturumlarla sektör paydaşları bilgilendirilecek ve hayvancılık sektörü ile ilgili konular ele anılacak. Katılımın ücretsiz olduğu bu yan etkinliklerde çeşitli konularda bilgi edinebilir, aklınıza takılan soruları konularında uzman kişilere yöneltebilirsiniz.


İlanı veren : Hkf Fuarcılık A.Ş.
İlan veriliş tarihi : 22 11 2013

Son Haberler

Üyelerimizden Haberler


Hong Kong ve Çin’in lüks tüketim ürünleri LIFESTYLE EXPO IN İSTANBUL’da
Suya Özel Çözümler Istanbul Water Expoda
KATAR DOHA IQ EXHIBITION, ULUSLARARASI DİZAYN FUARI 2-4 ŞUBAT 2015
Milli Katılım SIMA 2015: TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
10. ERBİL GENEL TİCARET FUARI
WAKENI WILL HELD A PARALEL TRADE SHOW EXHIBITIONS IN 2014
Uluslararası Led&LedLighting Fuarı %54 Büyüme Gösterdi
ISAF Fuarı %30 Büyüme Gösterdi
Sektörün Önemli Oyuncuları ELEX Fuarı’nda Bir araya Geldi
Electronist Fuarı %81 Büyüme Gösterdi
The 12th Wenzhou International Optics Fair, China
Motosiklet ve Bisiklet Meraklıları İzmir Fuarı'nda Buluşacak
Beauty Eurasia 2013 yüzde on beş Büyüme ile Yine Büyüledi
Ayakkabı Sektörü Fuarına Sahip Çıkmalı
İnsan kaynakları yönetimi fuarında odak noktası Türkiye
FAKT Exhibition'tan yeni güvenlik ve acil kurtarma fuarı
FUAR VE FESTİVAL DOLU DOLU GEÇTİ
FOTEG İSTANBUL 2013 GIDA İŞLEME SEKTÖRÜNÜN PROFESYONEL İSİMLERİNİ AĞIRLADI
ANIMALIA İSTANBUL 2013 FUARINDA YABANCI ALIM HEYETLERİ
Plastik Endüstrisi Plastechte buluştu
WIN Fuarları 20 nc kez kapılarını açtı
Dünya Boru Endüstrisi, İstanbul Fuar Merkezinde Boru Fuarında buluştu
Dünyanın üçüncü demiryoul fuarı: EURASIA RAIL
EMİTTte Konuk ülke Arjantin
ADDİS AUTO ULUSLARARASI OTOMOTİV VE YEDEK PARÇA, TİCARİ ARAÇLAR FUARI ERKEN KATILIM İNDİRİMİ

Dünya HaberleriUlusal HaberlerÜyelerimizden Haberlerİhracatçının Gündemi
Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam