Fuar Sektöründen Haberler

Veri Tabanımızdaki Haber Sayısı: 3894 


Ayakkabı Sektörü Fuarına Sahip Çıkmalı İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ) geçtiğimiz Ocak ve Haziran aylarında organize ettiği Ayakkabı Fuarlarının değerlendirmesini yapmak ve geleceğine yönelik bilgi alışverişinde bulunmak için sektör temsilcileriyle biraraya geldi.

İZFAŞ?ta gerçekleştirilen toplantıya İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs,  Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği Başkanı Erdal Durmaz, İzmir Ayakkabıcılar Odası Yönetim Kurulu BaşkanıTahsin Güzel, İZFAŞ yöneticileri ile sektör temsilcileri katıldı.

Toplantıda 2013 yılında organize ettikleri Ayakkabı Yaz ve Ayakkabı Kış Fuarı?nın değerlendirmesini yapan İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs sektörün kalbinin attığı kentte Ayakkabı Fuarlarını 34 kez düzenlemekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Uzun yıllardır süre gelen ayakkabı fuarlarını yaşatmanın ötesinde daha da büyütmeyi amaçladıklarını söyleyen Örs, bu konuda sektör temsilcileri ile ortak çalışma yapmak istediklerini belirtti.

Ayakkabı sektörünün İzmir ekonomisindeki önemini vurgulayan ve ayakkabı fuarının İZFAŞ?ın düzenlediği ilk sektör fuarlarından olmasının altını çizen Örs, sektörü fuarına sahip çıkmaya çağırarak  sözlerine şöyle devam etti: 

?2014 yılında organize edeceğimiz Ayakkabı Yaz ve Ayakkabı Kış Fuarlarının tarihlerini belirlemek için, her ihtisas fuarımızda olduğu gibi, geçtiğimiz Ocak ve Haziran ayında düzenlediğimiz Ayakkabı Yaz ve Ayakkabı Kış Fuarları süresince gerek katılımcı gerekse ziyaretçilerle anketler yaptık. Bu anketlerin yanı sıra önümüzdeki günlerde fuarlarımıza katılmamış sektör temsilcileriyle de anket çalışması yapmayı hedefliyoruz. Anketlerden çıkacak sonuca göre sektörün talep ettiği  tarihlerde fuarlarımızı organize edeceğiz? 

Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği Başkanı Erdal Durmaz, İzmir Ayakkabıcılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Güzel ve toplantıya katılan firma temsilcileri, sektörde yaşanan sıkıntıların fuara da yansıdığını belirterek, fuarın yaşatılması ve geliştirilmesi için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade ettiler.

İZFAŞ Yaz ve Kış olmak üzere yılda iki kez düzenlediği İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarlarını, İzmir Ayakkabıcılar Odası, Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği (EGEAYSAD), Ankara Ayakkabıcılar Odası ve sektör temsilcilerinin destekleri ile gerçekleştiriyor. 

Ayakkabı, çanta sektöründeki yenilikleri ve gelecek sezon trendini bir arada görme olanağı sunan ve kurulan ticari bağlantılarla sektöre büyük ivme kazandıran Ayakkabı Fuarları sadece profesyonel ziyaretçiye açık olarak organize ediliyor.

Bilginize sunar, ilginize teşekkür ederiz.
Saygılarımızla 
İlan veriliş tarihi : 17 07 2013

Son Haberler

Üyelerimizden Haberler


Hong Kong ve Çin’in lüks tüketim ürünleri LIFESTYLE EXPO IN İSTANBUL’da
Suya Özel Çözümler Istanbul Water Expoda
KATAR DOHA IQ EXHIBITION, ULUSLARARASI DİZAYN FUARI 2-4 ŞUBAT 2015
Milli Katılım SIMA 2015: TARIM VE HAYVANCILIK FUARI
10. ERBİL GENEL TİCARET FUARI
WAKENI WILL HELD A PARALEL TRADE SHOW EXHIBITIONS IN 2014
Uluslararası Led&LedLighting Fuarı %54 Büyüme Gösterdi
ISAF Fuarı %30 Büyüme Gösterdi
Sektörün Önemli Oyuncuları ELEX Fuarı’nda Bir araya Geldi
Electronist Fuarı %81 Büyüme Gösterdi
ANIMALIA İSTANBUL, ŞUBAT 2014’TE HAYVANCILIK SEKTÖRÜNÜ İSTANBUL’DA BULUŞTURUYOR
The 12th Wenzhou International Optics Fair, China
Motosiklet ve Bisiklet Meraklıları İzmir Fuarı'nda Buluşacak
Beauty Eurasia 2013 yüzde on beş Büyüme ile Yine Büyüledi
İnsan kaynakları yönetimi fuarında odak noktası Türkiye
FAKT Exhibition'tan yeni güvenlik ve acil kurtarma fuarı
FUAR VE FESTİVAL DOLU DOLU GEÇTİ
FOTEG İSTANBUL 2013 GIDA İŞLEME SEKTÖRÜNÜN PROFESYONEL İSİMLERİNİ AĞIRLADI
ANIMALIA İSTANBUL 2013 FUARINDA YABANCI ALIM HEYETLERİ
Plastik Endüstrisi Plastechte buluştu
WIN Fuarları 20 nc kez kapılarını açtı
Dünya Boru Endüstrisi, İstanbul Fuar Merkezinde Boru Fuarında buluştu
Dünyanın üçüncü demiryoul fuarı: EURASIA RAIL
EMİTTte Konuk ülke Arjantin
ADDİS AUTO ULUSLARARASI OTOMOTİV VE YEDEK PARÇA, TİCARİ ARAÇLAR FUARI ERKEN KATILIM İNDİRİMİ

Dünya HaberleriUlusal HaberlerÜyelerimizden Haberlerİhracatçının Gündemi
Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam