BioFuel-2013
Specialized Exhibition for Renewable and Alternative Energy

22.05.2013 - 25.05.2013 tarihleri arasında Ukrayna, Kiev, ilinde gerçekleştirilecek olan BioFuel Kiev - Specialized Exhibition for Renewable and Alternative Energy Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Ministerium für Agrarpolitik der Ukraine tarafından organize edilen BioFuel Fuarı Enerji ve Güç Sistemleri , Tarım ve Hayvancılık sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:BioFuel-2013
Fuar Açılımı:Specialized Exhibition for Renewable and Alternative Energy
Fuar Alanı: National Complex Expocenter of Ukraine
Şehir: Kiev
Ülke: Ukrayna
Tarih:22 - 25 Mayıs 2013 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Enerji ve Güç Sistemleri , Tarım, Hayvancılık

Organizatör:Ministerium für Agrarpolitik der Ukraine
Adres:Kreschatik 24 · 01001 Kiev
Telefon:+380-44-2787886
 
 
Ürün Grupları :renewable energies, Alternatif Enerji, Regenerating raw materials, Water Management, Forestry Engineering, Training, Supplementary Education, güneş enerjisi ekipmanları, Bioteknoloji, Biomass, Power Heat Technology, heat pumps, Wind energy, araştırma ve geliştirme, servisler, Geothermal,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam