IAA Nutzfahrzeuge-2018
International Motor Show Commercial Vehicles

27.09.2018 - 04.10.2018 tarihleri arasında Almanya, Hannover, ilinde gerçekleştirilecek olan IAA Nutzfahrzeuge Hannover - International Motor Show Commercial Vehicles Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. VDA - Verband der Automobilindustrie e. V. tarafından organize edilen IAA Nutzfahrzeuge Fuarı Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet, Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet, Hizmet Endüstrisi, Ulaşım ve Trafik, Malzeme Taşıma ve Lojistik sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:IAA Nutzfahrzeuge-2018
Fuar Açılımı:International Motor Show Commercial Vehicles
Fuar Alanı: Deutsche Messe AG
Şehir: Hannover
Ülke: Almanya
Tarih:27 Eylül - 04 Ekim 2018 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet, Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet, Hizmet Endüstrisi, Ulaşım ve Trafik, Malzeme Taşıma, Lojistik

Organizatör:VDA - Verband der Automobilindustrie e. V.
Adres:Postfach 80462
Telefon:+49 (0)30/897842-0
Belge geçer::+49 (0)30/897842-600
 

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam