International Industrial Forum-2017


21.11.2017 - 24.11.2017 tarihleri arasında Ukrayna, Kiev, ilinde gerçekleştirilecek olan International Industrial Forum Kiev - Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. IEC International Exhibition Centre, Inc. tarafından organize edilen International Industrial Forum Fuarı Fabrika Otomasyonu, Kalite Kontrol ve Test Enstrumanları, Tüketici Ürünleri, Mühendislik, Tasarım, Metal İşleme, Kaynak, Üretim Teknolojisi, Metal İşleme, Kaynak ve Üretim Teknolojisi sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:International Industrial Forum-2017
Fuar Açılımı:
Fuar Alanı: IEC - International Exhibition Center
Şehir: Kiev
Ülke: Ukrayna
Tarih:21 - 24 Kasım 2017 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Konu:Uluslararası İhtisas fuarı
Sektör:Fabrika Otomasyonu, Kalite Kontrol ve Test Enstrumanları, Tüketici Ürünleri, Mühendislik, Tasarım, Metal İşleme, Kaynak, Üretim Teknolojisi, Metal İşleme, Kaynak, Üretim Teknolojisi

Organizatör:IEC International Exhibition Centre, Inc.
Adres:15, Brovarskoy ave. · 02660 Kiew
Telefon:+380-44-2011164
Belge geçer::+380-44-2011163
 
 

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam