News From Trade Fair Industry

Total Number of News in our Database: 3893 


Istanbul Tourism Platform Prepares ıstanbul to Post Covid Periodİstanbul Turizm Platformu Çalışmalarını Sürdürüyor.  Fuar Turizmi Komitesi Çalışma Toplantısı Bu gün zoom üzerinden telekonferans yöntemi ile gerçekleşecek.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi öncülüğünde oluşturulan platform İstanbul’da sürdürülebilir turizm vizyonuyla, ilgili tüm paydaşları bir araya getirmeyi amaçlayarak yatırım, organizasyon, denetim, iletişim, tanıtım ve pazarlama konularında; koordinasyon, entegrasyon, katılım ve yönetişim, planlama, tasarım ve proje geliştirme işlevlerinin yerine getirilmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor..

“İstanbul Senin Turizm Geleceğin” sloganıyla 18.11.2019 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi'nde, İBB yönetimi ve sektör temsilcilerinin bir araya geldiği tanıtım toplantısı ile start alan platform “Alışveriş Turizmi, AVM’ler, Tarihi Çarşılar, İnanç Turizmi, Sağlık Turizmi, Spor Turizmi, Kültür Mirası, Somut Kültürel Miras, Somut Olmayan Kültürel Miras, Kültür Turizmi, İstanbul Rotaları, Festivaller, Sanat, Eğitim Turizmi, Turizmde İnsan Kaynağı, MICE, Kongre, Fuar, Event, Kruvaziyer ve Deniz Turizmi, Çevre, Doğa ve Alternatif Turizm, Destinasyon Yönetimi, Engelsiz Turizmi, Gastronomi ve Eğlence Turizmi, Pazarlama ve Tanıtım, Yönetim ve Organizasyon, Dijital, Konsolosluklar, Güvenlik” masalarından oluşuyor.

Covid-19 sürecinde yüz yüze çalışmalarını askıya alan platform Çalışma Grupları faaliyetlerini telekonferans yöntemi ile sürdürüyor. Fuarcılık Turizmi Masası’nın telekonferans yöntemi ile yapacağı ilk toplantı bu gün saat 19.00 da gerçekleşecek.

Publishing date : 02 07 2020
Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam