Light + Building-2018
The World's Leading Trade Fair for Lighting and Building Services Technology

18.03.2018 - 23.03.2018 tarihleri arasında Almanya, Frankfurt/Main, ilinde gerçekleştirilecek olan Light + Building Frankfurt/Main - The World's Leading Trade Fair for Lighting and Building Services Technology Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Messe Frankfurt Exhibition GmbH tarafından organize edilen Light + Building Fuarı Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, Elektrik ve Elektronik, Mühendislik, Tasarım, Aydınlatma, İnsan Kaynakları ve Yönetim sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:Light + Building-2018
Fuar Açılımı:The World's Leading Trade Fair for Lighting and Building Services Technology
Fuar Alanı: Messe Frankfurt Venue GmbH
Şehir: Frankfurt/Main
Ülke: Almanya
Tarih:18 - 23 Mart 2018 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, Elektrik ve Elektronik, Mühendislik, Tasarım, Aydınlatma, İnsan Kaynakları, Yönetim

Organizatör:Messe Frankfurt Exhibition GmbH
Adres:Ludwig-Erhard-Anlage 1 · 60327 Frankfurt/Main
Telefon:069-7575-0
Belge geçer::069-7575-6433
 

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam