METAV-2018
International Exhibition for Metalworking Technologies

20.02.2018 - 24.02.2018 tarihleri arasında Almanya, Düsseldorf, ilinde gerçekleştirilecek olan METAV Düsseldorf - International Exhibition for Metalworking Technologies Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Verein Deutscher Werkzeugmaschinenfabriken e.V. (VDW) tarafından organize edilen METAV Fuarı Fabrika Otomasyonu, Kalite Kontrol ve Test Enstrumanları, Elektrik ve Elektronik, Mühendislik, Tasarım, Metal İşleme, Kaynak, Üretim Teknolojisi, Fabrika Otomasyonu, Kalite Kontrol ve Test Enstrumanları, Metal İşleme, Kaynak ve Üretim Teknolojisi sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:METAV-2018
Fuar Açılımı:International Exhibition for Metalworking Technologies
Fuar Alanı: Messe Düsseldorf GmbH
Şehir: Düsseldorf
Ülke: Almanya
Tarih:20 - 24 Şubat 2018 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Fabrika Otomasyonu, Kalite Kontrol ve Test Enstrumanları, Elektrik ve Elektronik, Mühendislik, Tasarım, Metal İşleme, Kaynak, Üretim Teknolojisi, Fabrika Otomasyonu, Kalite Kontrol ve Test Enstrumanları, Metal İşleme, Kaynak, Üretim Teknolojisi

Organizatör:Verein Deutscher Werkzeugmaschinenfabriken e.V. (VDW)
Adres:fabriken e.V. (VDW) Corneliusstr. 4
Telefon:+49 (0)69/756081-0
Belge geçer::+49 (0)69/756081-11
 

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam