Metal Expo - International Industrial Exhibition-2013


12.11.2013 - 15.11.2013 tarihleri arasında Rusya Federasyonu, Moskova, ilinde gerçekleştirilecek olan Metal Expo - International Industrial Exhibition Moskova - Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Metal-Expo, JSC tarafından organize edilen Metal Expo - International Industrial Exhibition Fuarı Metal İşleme, Kaynak, Üretim Teknolojisi, Metalurji, Dökümcülük ve Demir Dışı Madenler sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:Metal Expo - International Industrial Exhibition-2013
Fuar Açılımı:
Fuar Alanı: All-Russia Exhibition Centre (VVC)
Şehir: Moskova
Ülke: Rusya Federasyonu
Tarih:12 - 15 Kasım 2013 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Metal İşleme, Kaynak, Üretim Teknolojisi, Metalurji, Dökümcülük, Demir Dışı Madenler

Organizatör:Metal-Expo, JSC
Adres:Bolshaya Maryinskaya ul.9, Bld. 1 · 129085 Moskau
Telefon:+7-495-9019966
Belge geçer::+7-495-9019966
 
 
Ürün Grupları :Makine Takımları, takım tezgahları, Metalurji, Foundry Equipment, Casting Materials, Surface Mount Technology, Cables, Cable Manufacturing, Wireless LAN, Wire Production, Tüp, Tüp Üretimi, Welding Equipment, CAD/CAM, Measuring Systems, Kontrol Ekpmanları ,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam