Mineral Resources-2013
Bergbaumesse

17.09.2013 - 20.09.2013 tarihleri arasında Ukrayna, Donetsk, ilinde gerçekleştirilecek olan Mineral Resources Donetsk - Bergbaumesse Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Expodonbass Specialized Exhibition Centre tarafından organize edilen Mineral Resources Fuarı Madencilik, Mermer ve Doğal Taşlar sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:Mineral Resources-2013
Fuar Açılımı:Bergbaumesse
Fuar Alanı: EXPODONBASS
Şehir: Donetsk
Ülke: Ukrayna
Tarih:17 - 20 Eylül 2013 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Madencilik, Mermer, Doğal Taşlar

Organizatör:Expodonbass Specialized Exhibition Centre
Adres:Cheliuskintsev 189 B · 83048 Donezk
Telefon:+380-62-3812363
Belge geçer::+380-62-3812363
 
 
Ürün Grupları :maden teçhizatları, Mining Machines, Underground Construction, Analiz Tekmolojisi, Signalling Systems, İletişim Teknolojisi, Meteoroloji Ekipmanları, pompalar, kompresör, Hidrolik, Geodesy, Surveying Instruments, Measuring Systems, Supervision Equipment, Special Machinery, Konveryorler, Minerals, Transport Protection Systems, Lojistik, Stone Working Machines, Natural Stones Industry, Industrial Health and Safety, Work Clothes, Koruyucu Giyisiler, çevre koruma,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam