Fuar Sektöründen Haberler

Veri Tabanımızdaki Haber Sayısı: 3826 


N. Nezih Kazankaya, Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş.de 2016 yılı sonu itibari ile emekli olan Süphan İlker’in ardından, N. Nezih Kazankaya Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. ‘de Genel Müdür yardımcısı olarak göreve başladı.

 

Yaklaşık 20 yıldır fuarcılık sektöründe etkin yönetici olarak çalışan Kazankaya,  kariyerine OTOMASYON ve ardından ELECTROTECH Fuarlarının düzenlenmesi ile başladı. Deutsche Messe AG’nin Türkiye Temsilciliği ile birlikte düzenlenen ve ileride WIN Fuarları adını alacak olacak imalat endüstrisine yönelik 7 fuarın tek çatı altında gerçekleştirilmesi sürecinde görev yaptı. WIN Fuarlarını düzenlemek için kurulan Hannover Messe Bileşim Fuarcılık A.Ş.’nin Yönetim Kurulu’nda bulundu ve WIN Fuarlarının büyütülerek iki ayrı faz olarak düzenlenmesi sürecinin yöneticilerinden oldu.

 

Fuar şirketlerinin yanı sıra N. Nezih Kazankaya, konusu ile ilgili bazı mesleki kuruluşlarda da aktif görev aldı. TFYD Türkiye Fuar Yapımcıları Derneği’nde yönetim kurulu üyeliği ve SEYAD Sektörel Yayıncılar Derneği’nde başkanlık yaptı.

 

N. Nezih Kazankaya’nın Genel Müdür Yardımcılığını yaptığı Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş;  alüminyum sektörüne yönelik ALUEXPO, demir-çelik ve döküm sektörlerine yönelik ANKIROS, demir dışı metaller sektörüne yönelik ANNOFER ve döküm ürünlerine yönelik TURKCAST fuarlarını düzenlemektedir.

İlan veriliş tarihi : 06 04 2017
Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam