Naturopathic and Pharmaceutic Industrial Exhibition within the Nonmedical Practitioner Congress Dusseldorf / Neuss-2017


23.09.2017 - 24.09.2017 tarihleri arasında Almanya, Neuss, ilinde gerçekleştirilecek olan Naturopathic and Pharmaceutic Industrial Exhibition within the Nonmedical Practitioner Congress Dusseldorf / Neuss Neuss - Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Freie Heilpraktiker e.V. tarafından organize edilen Naturopathic and Pharmaceutic Industrial Exhibition within the Nonmedical Practitioner Congress Dusseldorf / Neuss Fuarı Organik ve Doğal, Sağlıklı Yaşam ve Alternatif Tıp sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:Naturopathic and Pharmaceutic Industrial Exhibition within the Nonmedical Practitioner Congress Dusseldorf / Neuss-2017
Fuar Açılımı:
Fuar Alanı: Swissôtel Neuss
Şehir: Neuss
Ülke: Almanya
Tarih:23 - 24 Eylül 2017 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Organik ve Doğal, Sağlıklı Yaşam, Alternatif Tıp

Organizatör:Freie Heilpraktiker e.V.
Adres:Benrather Schloßallee 49-53
Telefon:+49 (0)211/9017290
Belge geçer::+49 (0)211/3982710
 

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam