ProPak Vietnam -2018
Food.Drink.Pharma

20.03.2018 - 22.03.2018 tarihleri arasında Vietnam, Ho Chi Minh City, ilinde gerçekleştirilecek olan ProPak Vietnam Ho Chi Minh City - Food.Drink.Pharma Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Singapore Exhibition Services Pte. Ltd. tarafından organize edilen ProPak Vietnam Fuarı Gıda İşleme Teknolojisi, Tıbbi labaratuvar ve Analiz Cihazları, Fabrika Otomasyonu, Kalite Kontrol ve Test Enstrumanları, Ambalaj, Plastik ve Kauçuk Teknolojisi, Tıp, İlaç Teknolojisi ve Hastane Donanımı sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:ProPak Vietnam -2018
Fuar Açılımı: Food.Drink.Pharma
Fuar Alanı: SECC - Saigon Exhibition and Convention Center
Şehir: Ho Chi Minh City
Ülke: Vietnam
Tarih:20 - 22 Mart 2018 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Gıda İşleme Teknolojisi, Tıbbi labaratuvar ve Analiz Cihazları, Fabrika Otomasyonu, Kalite Kontrol ve Test Enstrumanları, Ambalaj, Plastik ve Kauçuk Teknolojisi, Tıp, İlaç Teknolojisi, Hastane Donanımı

Organizatör:Singapore Exhibition Services Pte. Ltd.
Adres:10 Kallang Avenue, Ste. 09-16, Aperia Tower 2
Telefon:+65 6233-6638
Belge geçer::+65 6233-6633
 

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam