Reconstruct Libya-2019
Libya Yapı Yenileme Fuarı

23.09.2019 - 26.09.2019 tarihleri arasında Libya, Trablus, ilinde gerçekleştirilecek olan Reconstruct Libya Trablus - Libya Yapı Yenileme Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. No Org. tarafından organize edilen Reconstruct Libya Fuarı Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, Hırdavat, El Aletleri, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Elektrik ve Elektronik, Kent, Belediye, Ulaşım, Madencilik, Mermer ve Doğal Taşlar sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:Reconstruct Libya-2019
Fuar Açılımı:Libya Yapı Yenileme Fuarı
Construction Technologies Trade Show
Şehir: Trablus
Ülke: Libya
Tarih:23 - 26 Eylül 2019 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Konu:Uluslararası İhtisas fuarı
Sektör:Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, Hırdavat, El Aletleri, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Elektrik ve Elektronik, Kent, Belediye, Ulaşım, Madencilik, Mermer, Doğal Taşlar
Periyod:Yılda Bir
Teşvik:Bireysel Katılım Teşviği, ,
Destekleyenler:

Organizatör:Bulunamadı
 
 

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle


No Org. Fuar Takvimi
YURTİÇİ FUARLAR
FUAR ALANI
TARİH
Test Cnr Expo Center, İstanbul11 - 16 Ocak 2012
Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam