Smart Automation Austria-2018
International Trade Fair for Automation Technology

01.05.2018 - 01.05.2018 tarihleri arasında Avusturya, Vienna, ilinde gerçekleştirilecek olan Smart Automation Austria Vienna - International Trade Fair for Automation Technology Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Reed Exhibitions Messe Wien tarafından organize edilen Smart Automation Austria Fuarı Fabrika Otomasyonu, Kalite Kontrol ve Test Enstrumanları, Elektrik ve Elektronik, Mühendislik, Tasarım, Malzeme Taşıma, Lojistik, Fabrika Otomasyonu ve Kalite Kontrol ve Test Enstrumanları sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:Smart Automation Austria-2018
Fuar Açılımı:International Trade Fair for Automation Technology
Fuar Alanı: Messe Wien
Şehir: Vienna
Ülke: Avusturya
Tarih:01 Mayıs 2018 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Fabrika Otomasyonu, Kalite Kontrol ve Test Enstrumanları, Elektrik ve Elektronik, Mühendislik, Tasarım, Malzeme Taşıma, Lojistik, Fabrika Otomasyonu, Kalite Kontrol ve Test Enstrumanları

Organizatör:Reed Exhibitions Messe Wien
Adres:Postfach 277
Telefon:+43 (0)1/72720-0
Belge geçer::+43 (0)1/72720-4709
 

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam