Fuar Sektöründen Haberler

Veri Tabanımızdaki Haber Sayısı: 3822 


Tüyap Grubundan 2018 de 10 şehirde 92 fuar Tüyap Grup Şirketleri 2018 de 10 şehirde toplam 92 fuar düzenleyecek. Bu sayı Tüyap Grubu için hem şehir hem de alan sayısı açısından rekor teşkil ediyor.

 

Tüyap Grubu’nun 2018 yılında düzenleyeceği 92 fuarın şehirlere göre dağılımında İstanbul  26 fuar ile başı çekiyor. İstanbul’u 16 fuar ile Konya ve Bursa izliyor. Bu üç ili Adana 8, Samsun 7, Diyarbakır, İzmir ve İzmit 5, Antalya 3 ve Gaziantep 1 fuar ile takip ediyor. 

 

Bilindiği gibi Tüyap Grubu fuar organizasyonu faaliyetleri dışında Türkiye’nin en eski alan işletmecisi kuruluşu olarak ta hizmet veriyor. Bu kapsamda 120.000 m2 kapalı fuar alanı kapasitesi ile ülkemizin en büyük fuar merkezi olan İstanbul Beylikdüzü Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nin yanı sıra KTO Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi, Tüyap Adana Uluslararası  Fuar ve Kongre Merkezi, Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre  Merkezi, Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi, Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi, KTO Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi ve Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi Tüyap Grubu tarafınndan işletiliyor.

 

Tüyap Grubu bünyesinde %100 kendi iştiraki olan  8 ayrı kuruluş bulunuyor. Grup ayrıca Dünya’nın en büyük fuar kuruluşu olan Reed Exhibitions ile Reed Tüyap Fuarcılık adı altında ortaklık yapıyor. 

İlan veriliş tarihi : 14 12 2017
Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam