Kongre ve Konferans Rehberi

Kelime ile Otel Arama :

Şu anda FuarPLUS portalı Kongre ve Konferans Rehberi kategorisine ait 21. ULUSAL NEONATOLOJİ KONGRESİ kongre konferans detay bilgi sayfasında bulunmaktasınız.


   Kongre Künyesi    Genel Bilgiler    Kurullar    Açılış Konuşması

21. ULUSAL NEONATOLOJİ KONGRESİ

21. UNEKO kongresinde tekrardan beraber olmanın heyecanını yaşıyoruz. Kongremiz 14 Nisan Pazar günü kurslar ile başlayacak. Temel mekanik ventilasyon, ileri mekanik ventilasyon ve yenidoğan bakımında güncel uygulamalar başlıklı 3 kurs düzenleyeceğiz. Bu kurslarımızın da her sene olduğu gibi sizlerin yoğun ilgisini çekeceğinden eminiz. Daha sonraki 3 gün için de, sizlere bilimsel yönüyle çok yoğun bir program hazırladık. Ülkemizin her köşesinden katılacak hocalarımızın katkılarıyla kongremizi gerçekleştirirken; bu sene de yine birbirinden tanınmış yabancı bilim insanlarının katılımı ile kongremizi zenginleştireceğiz. Yabancı konuşmacıları davet ederken, daha önceki senelerde çok tartışma fırsatı bulamadığımız konuların uzmanları arasından seçtik. Ülkemizin değişik merkezlerinde hazırlanan bilimsel çalışmalar ve onların sunumları da kongremizin en önemli aktivitelerinden birini oluşturacak. Bu sene, daha önceki kongrelerden farklı olarak, bilimsel çalışma sunumlarını üç başlık altında (hayvan çalışmaları, epidemiyolojik çalışmalar ve klinik çalışmalar) ayrı bir salona alarak, zaman açısından daha rahat bir şekilde tartışılmalarını sağlamayı amaçlıyoruz.

Detaylı bir çalışma ile seçtiğimiz kongre oteli ve yeni organizasyon firmasının da beklentilerinizi karşılayacağını ümit ediyoruz.

Bu seneki kongremizin, ülkemizdeki yenidoğan sağlığına katkıda bulunması dileğiyle, sizlere sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz.

Türk Neonatoloji Derneği ve Kongre Başkanı
Prof.Dr.Türkan DağoğluUyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
E-Posta Gönder
Bilgileri Güncelle
Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam