Badische Weinmesse-2014
Regional Wine Exhibition

10.05.2014 - 11.05.2014 tarihleri arasında Almanya, Offenburg, ilinde gerçekleştirilecek olan Badische Weinmesse Offenburg - Regional Wine Exhibition Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Messe Offenburg-Ortenau GmbH tarafından organize edilen Badische Weinmesse Fuarı Gıda, Yiyecek ve İçecek sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:Badische Weinmesse-2014
Fuar Açılımı:Regional Wine Exhibition
Regional Wine Exhibition
Fuar Alanı: Messe Offenburg
Şehir: Offenburg
Ülke: Almanya
Tarih:10 - 11 Mayıs 2014 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Konu:Uluslararası İhtisas fuarı
Sektör:Gıda, Yiyecek, İçecek

Organizatör:Messe Offenburg-Ortenau GmbH
Adres:Schutterwälder Str. 3 · 77656 Offenburg
Telefon:0781-9226-0
Belge geçer::0781-9226-77
 
 
Ürün Grupları :Şarap, Sparkling Wines, Spirits, Delicatessen Foods, Turizm, Aşçılar, Tütün , Sweets, Chocolate, Meat Products, Sausages, Peynir, Spices, Coffee, Teaching Aids, Crystal and Decorative Glassware, Cookers, Salad Oil, Aksesuar, çocuk kitapları, Delicacies, Fruit Juices, Catering Trade, masa mefruşatı, lüx gıda maddeleri, Luxury Foodstuff from Controlled Biological Cultivation, Gourmet Shop, Grills, Confectionery Machinery, Tobacco Goods,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam