CREATIV SALZBURG-2013
Intern.Trade Fair for gifts,home accessories,design-&lifestyle articles,paper,office+ station.goods,floristry,handycraft supplies,art products,toys..

06.09.2013 - 08.09.2013 tarihleri arasında Avusturya, Salzburg, ilinde gerçekleştirilecek olan CREATIV SALZBURG Salzburg - Intern.Trade Fair for gifts,home accessories,design-&lifestyle articles,paper,office+ station.goods,floristry,handycraft supplies,art products,toys.. Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Reed Exhibitions Messe Salzburg GmbH tarafından organize edilen CREATIV SALZBURG Fuarı Tüketici Ürünleri Fuarı, Mücevher, Kuyumculuk, Bujiteri ve Saat sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:CREATIV SALZBURG-2013
Fuar Açılımı:Intern.Trade Fair for gifts,home accessories,design-&lifestyle articles,paper,office+ station.goods,floristry,handycraft supplies,art products,toys..
Fuar Alanı: MesseZentrum Salzburg
Şehir: Salzburg
Ülke: Avusturya
Tarih:06 - 08 Eylül 2013 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Tüketici Ürünleri Fuarı, Mücevher, Kuyumculuk, Bujiteri, Saat

Organizatör:Reed Exhibitions Messe Salzburg GmbH
Adres:Postfach 285, Am Messezentrum 6 · 5021 Salzburg
Telefon:+43 (0)662 4477-0
Belge geçer::+43 (0)662 4477- 4809
 
 
Ürün Grupları :Hediyelik, Kağıt Üürnler, Ofis Sarf Malzemeleri, Kırtasiye, Hobi Eşyaları, amatör el işi eşyaları, Uygulamalı sanatlar, Industrial Crafts, lüx aksesuarlar, Bilgisayar Parçaları, Hediyelik Eşya, moda mücvher, Silver Jewellery, Masa Dekorasyonu, Masa Örtüleri, Aksesuar, Çiçekçilik, Design for Consumer Products, Oyuncak, Cooking Utensils, Ev Eşyaları, Peluş Oyuncaklar, China Tableware, Ceramic Tableware, Moda Aksesuarları, Florists Articles, Basketwork Goods,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam