DREVOSTAVBY-2015
International Trade Fair of Wooden Buildings, Construction and Materials

11.02.2015 - 14.02.2015 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti, Prag, ilinde gerçekleştirilecek olan DREVOSTAVBY Prag - International Trade Fair of Wooden Buildings, Construction and Materials Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. TERINVEST s.r.o. tarafından organize edilen DREVOSTAVBY Fuarı Ağaç İşleme Teknolojisi ve Orman Ürünleri sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:DREVOSTAVBY-2015
Fuar Açılımı:International Trade Fair of Wooden Buildings, Construction and Materials
Fuar Alanı: Vystaviste Praha
Şehir: Prag
Ülke: Çek Cumhuriyeti
Tarih:11 - 14 Şubat 2015 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Ağaç İşleme Teknolojisi, Orman Ürünleri

Organizatör:TERINVEST s.r.o.
Adres:Legerova 15 · 120 00 Praha 2
Telefon:+420-221-992126
Belge geçer::+420-221-992139
 
 
Ürün Grupları :Building and Construction, ahşap yapı, Wooden Construction Parts, kereste işleme makineleri, Wood Treatment, Wood Working, Wood Craft, Facade Technology, Pencere, Kapı Teknolojisi, Stairs, yer kaplamaları, Summer-houses, Finans, Mobilya, Industrial Health and Safety, Profesyonel literatür, Training,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam