FOR OFFICE-2015
Trade Fair for Office Furniture, Business and Conference Rooms Equipment

19.03.2015 - 22.03.2015 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti, Prag, ilinde gerçekleştirilecek olan FOR OFFICE Prag - Trade Fair for Office Furniture, Business and Conference Rooms Equipment Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. ABF A.S. tarafından organize edilen FOR OFFICE Fuarı Ofis Donanımı ve Ofis Mobilyaları sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:FOR OFFICE-2015
Fuar Açılımı:Trade Fair for Office Furniture, Business and Conference Rooms Equipment
Fuar Alanı: PVA EXPO PRAHA - Letnany
Şehir: Prag
Ülke: Çek Cumhuriyeti
Tarih:19 - 22 Mart 2015 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Ofis Donanımı, Ofis Mobilyaları

Organizatör:ABF A.S.
Adres:Václavské námesti 29 · 11121 Praha 1
Telefon:+420-2-22891111
Belge geçer::+420-2-22891199
 
 
Ürün Grupları :Office Furniture, Ofis Ekipmanları , Otel Mobilyaları, Mağaza Dizaynı, Garden Furniture, Disko Ekipmanları, Household Textiles, Fabrics for Industrial Purposes, Duvar Kağıdı, Panjurlar, yer kaplamaları, Halı, Interior Lighting, Lighting Technology, Installation Material,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam