Facilitair & Gebouwbeheer-2016
National Trade Fair and Seminars for Building Mana

13.01.2016 - 15.01.2016 tarihleri arasında Hollanda, Den Bosch, ilinde gerçekleştirilecek olan Facilitair & Gebouwbeheer Den Bosch - National Trade Fair and Seminars for Building Mana Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. HoLaPress Communicatie B.V. tarafından organize edilen Facilitair & Gebouwbeheer Fuarı Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, İnsan Kaynakları, Yönetim, Ofis Donanımı ve Ofis Mobilyaları sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:Facilitair & Gebouwbeheer-2016
Fuar Açılımı:National Trade Fair and Seminars for Building Mana
National Trade Fair and Seminars for Building Mana
Fuar Alanı: BV Brabanthallen Exploitatie Maatschappij
Şehir: Den Bosch
Ülke: Hollanda
Tarih:13 - 15 Ocak 2016 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, İnsan Kaynakları, Yönetim, Ofis Donanımı, Ofis Mobilyaları
Periyod:Yılda Bir

Organizatör:HoLaPress Communicatie B.V.
Adres:Postbus 130
Telefon:(31) 40 2086 000
Belge geçer::(31) 40 206 0164
 
 

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam