FoodExpo Kazakhstan-2017
International Food and Drink Exhibition

17.05.2017 - 19.05.2017 tarihleri arasında Kazakistan, Almatı, ilinde gerçekleştirilecek olan FoodExpo Kazakhstan Almatı - International Food and Drink Exhibition Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. TNT Productions, Inc. tarafından organize edilen FoodExpo Kazakhstan Fuarı Gıda, Yiyecek ve İçecek sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:FoodExpo Kazakhstan-2017
Fuar Açılımı:International Food and Drink Exhibition
Fuar Alanı: Almaty Sport & Exhibition Centre Boluan Sholak
Şehir: Almatı
Ülke: Kazakistan
Tarih:17 - 19 Mayıs 2017 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Gıda, Yiyecek, İçecek

Organizatör:TNT Productions, Inc.
Adres:TNT Productions, Inc. 9912 Georgetown Pike, Suite 206 Great Falls, VA 22066 U.S.A
Telefon:+1 703 406 0010
Belge geçer::+1 703 406 8543
 
 
Ürün Grupları :Cereals, Candies, Meat Products, Spor Balıkçılığı, Tinned marinated Fish, Vegetables, Sweets, Deep-frozen Food Products, İçecekler, gıda işleme makineri, Meat Processing Machinery, Fish Processing, Vegetable Processing, Diyet Teknolojisi, Fırın Ekipmanları, Food Ingredients, paketleme makineleri, Endüstriyel Pişirme Ekipmanları, soğutma, Depolama Teknolojisi, tarım makineleri, Horticulture Equipment,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam