Haus - Garten - Touristik - Hochzeit-2016
OWL`s Building, Garden, Touristic and Wedding Fair

15.01.2016 - 17.01.2016 tarihleri arasında Almanya, Bad Salzuflen, ilinde gerçekleştirilecek olan Haus - Garten - Touristik - Hochzeit Bad Salzuflen - OWL`s Building, Garden, Touristic and Wedding Fair Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Messe Offenburg-Ortenau GmbH tarafından organize edilen Haus - Garten - Touristik - Hochzeit Fuarı Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, Çiçekçilik, Peyzaj, Evcil Hayvanlar, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Turizm ve Seyahat, Düğün, Gelinlik ve Damatlık sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:Haus - Garten - Touristik - Hochzeit-2016
Fuar Açılımı:OWL`s Building, Garden, Touristic and Wedding Fair
OWL`s Building, Garden, Touristic and Wedding Fair
Fuar Alanı: messezentrum Bad Salzuflen GmbH
Şehir: Bad Salzuflen
Ülke: Almanya
Tarih:15 - 17 Ocak 2016 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, Çiçekçilik, Peyzaj, Evcil Hayvanlar, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Turizm ve Seyahat, Düğün, Gelinlik, Damatlık
Periyod:Yılda Bir

Organizatör:Messe Offenburg-Ortenau GmbH
Adres:Schutterwälder Str. 3 · 77656 Offenburg
Telefon:0781-9226-0
Belge geçer::0781-9226-77
 
 

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam