INDEX Saudi-2013
International Design Exhibition

12.11.2013 - 14.11.2013 tarihleri arasında Suudi Arabistan, Cidde, ilinde gerçekleştirilecek olan INDEX Saudi Cidde - International Design Exhibition Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. dmg :: events Middle East tarafından organize edilen INDEX Saudi Fuarı Mobilya ve İç Dekorasyon sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:INDEX Saudi-2013
Fuar Açılımı:International Design Exhibition
Fuar Alanı: Jeddah Centre for Forums & Events
Şehir: Cidde
Ülke: Suudi Arabistan
Tarih:12 - 14 Kasım 2013 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Mobilya, İç Dekorasyon

Organizatör:dmg :: events Middle East
Adres:5th Floor, The Palladium Cluster C Jumeirah Lakes Towers P.O. Box 33817 Dubai
Telefon:+971 4 43803-55
Belge geçer::+971 4 4380361
 
 
Ürün Grupları :Mobilya, mutfak mobilyası, Banyo Mobilyası, lüx aksesuarlar, Dekorasyon Üürnleri, Boyalar, Duvar Kağıdı, yer kaplamaları, Interior Lighting, Lamps, Bahçe Eşyaları, Garden Furniture, Landscaping Construction, Play-ground Equipment, Gates, Irrigation Plants, kentsel dizayn, Swimming Pool Installations, Sıhhi Tesisat, Saunas, Cooking Utensils, Banyo Ürünleri, Household Textiles, Dekoratif Kumaşlar, childrens Furniture,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam