Iraq Medicare-2015
International Healthcare Exhibition and Conference Serving Iraq and the Kurdistan Region

11.05.2015 - 13.05.2015 tarihleri arasında Irak, Erbil, ilinde gerçekleştirilecek olan Iraq Medicare Erbil - International Healthcare Exhibition and Conference Serving Iraq and the Kurdistan Region Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. IFP IRAQ tarafından organize edilen Iraq Medicare Fuarı Tıp, İlaç Teknolojisi ve Hastane Donanımı sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:Iraq Medicare-2015
Fuar Açılımı:International Healthcare Exhibition and Conference Serving Iraq and the Kurdistan Region
Fuar Alanı: Erbil International Fair
Şehir: Erbil
Ülke: Irak
Tarih:11 - 13 Mayıs 2015 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Tıp, İlaç Teknolojisi, Hastane Donanımı

Organizatör:IFP IRAQ
Adres:Al Mashraq Str. Villa#2, Hadiab,Ankawa Erbil
Telefon:+964 66 2567634
Belge geçer::+44 70 69967634
 
 
Ürün Grupları :Technical Medical Equipment, Medical Appliances, Cerrahi Makaleler, İlaçlar, Photo Laboratory Equipment, Laboratory Instruments, Laboratory Technology, Rehabilitation, Technical Equipment for Dentists, Dişçilik Ekipman ve Makineleri, Acil Servisler, Hygiene, Diagnostik, Teşhis, X-ray devices for medical purposes, Hastane Ekipmanları, Hastane Sarf Malzemeleri, Optics,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam