Kidss Time-2014
Clothes & Accessories for Mother & Child

27.02.2014 - 01.03.2014 tarihleri arasında Polonya, Kielce, ilinde gerçekleştirilecek olan Kidss Time Kielce - Clothes & Accessories for Mother & Child Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Targi Kielce Trade Fairs tarafından organize edilen Kidss Time Fuarı Çocuk ve Bebek Eşyaları ve Oyuncak sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:Kidss Time-2014
Fuar Açılımı:Clothes & Accessories for Mother & Child
Clothes & Accessories for Mother & Child
Fuar Alanı: Targi Kielce
Şehir: Kielce
Ülke: Polonya
Tarih:27 Şubat - 01 Mart 2014 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Konu:Uluslararası İhtisas fuarı
Sektör:Çocuk ve Bebek Eşyaları, Oyuncak

Organizatör:Targi Kielce Trade Fairs
Adres:ul. Zakladowa 1 · 25-672 Kielce
Telefon:+48-41-3651200 ·
Belge geçer::+48-41-3456261
 
 
Ürün Grupları :çocuk kitapları, Kişisel Bakım Ekipmanları, Bebek Taşıyıcıları, Childcare, Oyuncak, Peluş Oyuncaklar, bebek eşyaları, Eğitim Amaçlı Oyuncaklar , bebek mamaları , Industrial Health and Safety, gebelik modası, Müzik Enstrumanları, Desen Yapımı, Oyuncak Bebekler, Childrens Wear, Childrens Underwear, Childrens Shoes, childrens Furniture,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam