Medexpo Saudi Arabia-2014


05.04.2014 - 07.04.2014 tarihleri arasında Suudi Arabistan, Cidde, ilinde gerçekleştirilecek olan Medexpo Saudi Arabia Cidde - Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. dmg :: events Middle East tarafından organize edilen Medexpo Saudi Arabia Fuarı Tıp, İlaç Teknolojisi ve Hastane Donanımı sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:Medexpo Saudi Arabia-2014
Fuar Açılımı:
Şehir: Cidde
Ülke: Suudi Arabistan
Tarih:05 - 07 Nisan 2014 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Konu:Uluslararası İhtisas fuarı
Sektör:Tıp, İlaç Teknolojisi, Hastane Donanımı
Teşvik:Bireysel Katılım Teşviği, ,

Organizatör:dmg :: events Middle East
Adres:5th Floor, The Palladium Cluster C Jumeirah Lakes Towers P.O. Box 33817 Dubai
Telefon:+971 4 43803-55
Belge geçer::+971 4 4380361
 
 
Ürün Grupları :Technical Medical Equipment, Diagnostik, Teşhis, Cerrahi Makaleler, Radiology, Analiz Tekmolojisi, Hastane Ekipmanları, Hastane Sarf Malzemeleri, Laboratory Technology, Dişçilik Ekipman ve Makineleri, Technical Equipment for Dentists, Dental Instruments, Optics, Sun-glasses, Sports Glasses, Gözlük, Contact Lenses, Lazer Teknolojisi,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam