Smart Automation Austria-2013
Trade Fair for Industrial Automation

01.10.2013 - 03.10.2013 tarihleri arasında Avusturya, Linz, ilinde gerçekleştirilecek olan Smart Automation Austria Linz - Trade Fair for Industrial Automation Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Reed Exhibitions Messe Salzburg GmbH tarafından organize edilen Smart Automation Austria Fuarı Fabrika Otomasyonu ve Kalite Kontrol ve Test Enstrumanları sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:Smart Automation Austria-2013
Fuar Açılımı:Trade Fair for Industrial Automation
Fuar Alanı: Design Center
Şehir: Linz
Ülke: Avusturya
Tarih:01 - 03 Ekim 2013 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Fabrika Otomasyonu, Kalite Kontrol ve Test Enstrumanları

Organizatör:Reed Exhibitions Messe Salzburg GmbH
Adres:Postfach 285, Am Messezentrum 6 · 5021 Salzburg
Telefon:+43 (0)662 4477-0
Belge geçer::+43 (0)662 4477- 4809
 
 
Ürün Grupları :Gears and Drives Technology, Otomasyon, servisler, Process Conducting Systems, Sensor Technology, Measuring Systems, Control Systems, Regulating and Control Technology, İletişim Teknolojisi, Industrial Automation, Tüketici Elektroniği, Pneumatic, Industrial image processing,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam