The Big 5 Kuwait-2014


22.09.2014 - 23.09.2014 tarihleri arasında Kuveyt, Kuwait, ilinde gerçekleştirilecek olan The Big 5 Kuwait Kuwait - Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. dmg :: events Middle East tarafından organize edilen The Big 5 Kuwait Fuarı Yapı Malzemeleri, Teknolojileri ve İş Makineleri sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:The Big 5 Kuwait-2014
Fuar Açılımı:
Fuar Alanı: Kuwait International Fairs Ground
Şehir: Kuwait
Ülke: Kuveyt
Tarih:22 - 23 Eylül 2014 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Konu:Uluslararası İhtisas fuarı
Sektör:Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri

Organizatör:dmg :: events Middle East
Adres:5th Floor, The Palladium Cluster C Jumeirah Lakes Towers P.O. Box 33817 Dubai
Telefon:+971 4 43803-55
Belge geçer::+971 4 4380361
 
 
Ürün Grupları :İnşaat Malzemeleri, Building Equipment, Building Advisory, Pencere, Kapı Teknolojisi, Elektrik Mühendisliği, Yangın Koruma, Isıtma Teknolojisi, Sıhhi Tesisat, İklimlendirme, Meteoroloji Ekipmanları, doğal taş, Mermer, Landscaping Construction, değerli metaller, Çelik, Aluminyum, Tüp, Security Systems, Insulation Technology, Aletler , ahşap yapı, Dekorasyon Üürnleri, Banyo Mobilyası, Banyo Ürünleri, mutfak mobilyası, Boyalar, Duvar Kağıdı, Yazılım, Swimming Pool Installations,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam