The Big 5 Saudi-2015
International Building and Construction Show

09.03.2015 - 12.03.2015 tarihleri arasında Suudi Arabistan, Cidde, ilinde gerçekleştirilecek olan The Big 5 Saudi Cidde - International Building and Construction Show Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. dmg :: events Middle East tarafından organize edilen The Big 5 Saudi Fuarı Mutfak, Banyo ve Seramik sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:The Big 5 Saudi-2015
Fuar Açılımı:International Building and Construction Show
Fuar Alanı: Jeddah Center for Forums & Events
Şehir: Cidde
Ülke: Suudi Arabistan
Tarih:09 - 12 Mart 2015 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Mutfak, Banyo, Seramik

Organizatör:dmg :: events Middle East
Adres:5th Floor, The Palladium Cluster C Jumeirah Lakes Towers P.O. Box 33817 Dubai
Telefon:+971 4 43803-55
Belge geçer::+971 4 4380361
 
 
Ürün Grupları :İnşaat Malzemeleri, Building Technology, İş-İnşaat Makinaları , Sıhhi Tesisat, Isıtma Teknolojisi, İklimlendirme, Meteoroloji Ekipmanları, enerji mühendisligi, Regulating and Control Technology, Interior Construction, Water Supply, Sewage Water Technology, Security Systems, Aletler , Repair, Endüstriyel Bakım, pompalar, Tüp, Valves and Fittings, çevre koruma, Drilling Technology, güneş enerjisi ekipmanları, Wall Facing Materials, Fire Alarm Systems,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam