YILBAŞI HEDİYE FUARI-2014
Yılbaşı Hediyelik Eşya Fuarı

23.12.2014 - 30.12.2014 tarihleri arasında Türkiye, İstanbul, Lütfi Kırdar Rumeli Fuar Ve Sergi Salonu ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan YILBAŞI HEDİYE FUARI İstanbul - Yılbaşı Hediyelik Eşya Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. GRUP MEDYA FUARCILIK tarafından organize edilen YILBAŞI HEDİYE FUARI Fuarı Kozmetik ve Güzellik Ürünleri, Genel Ticaret Fuarları, Hediyelik Eşya, Promosyon Ürünleri, Mücevher, Kuyumculuk, Bujiteri, Saat, Çocuk ve Bebek Eşyaları, Oyuncak, Hobi, Eğlence, Züccaciye, Cam Ürünleri ve Seramik sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:YILBAŞI HEDİYE FUARI-2014
Fuar Açılımı:Yılbaşı Hediyelik Eşya Fuarı
Cristmas Gift Days
Fuar Alanı: Lütfi Kırdar Rumeli Fuar Ve Sergi Salonu
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Tarih:23 - 30 Aralık 2014 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Sektör:Kozmetik ve Güzellik Ürünleri, Genel Ticaret Fuarları, Hediyelik Eşya, Promosyon Ürünleri, Mücevher, Kuyumculuk, Bujiteri, Saat, Çocuk ve Bebek Eşyaları, Oyuncak, Hobi, Eğlence, Züccaciye, Cam Ürünleri, Seramik
Periyod:Yılda Bir

Organizatör:GRUP MEDYA FUARCILIK
Adres:Mecidiyeköy İş Merkezi Şehit Ahmet Sk. N:4, K:4, 80310, ŞİŞLİ/İSTANBUL-TÜRKİYE
Telefon:+90 (212) 274 70 70
Belge geçer::+90 (212) 267 29 80
 
 

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam