gulfBID-2014
Körfez İç Dekorasyon, Mobilya ve İnşaat Fuarı

01.05.2014 - 01.05.2014 tarihleri arasında Bahreyn, Manama, ilinde gerçekleştirilecek olan gulfBID Manama - Körfez İç Dekorasyon, Mobilya ve İnşaat Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. dmg :: events Middle East tarafından organize edilen gulfBID Fuarı Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, Mobilya, İç Dekorasyon, Tekstil, Kumaş ve Ev Tekstili sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hızlı Etkinlik Arama:


Fuar Adı:gulfBID-2014
Fuar Açılımı:Körfez İç Dekorasyon, Mobilya ve İnşaat Fuarı
Gulf Construction, Interiors & Furniture Exhibition
Şehir: Manama
Ülke: Bahreyn
Tarih:01 Mayıs 2014 - (Organizatör firmadan teyit ettiriniz.)
Konu:Uluslararası İhtisas fuarı
Sektör:Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, Mobilya, İç Dekorasyon, Tekstil, Kumaş, Ev Tekstili

Organizatör:dmg :: events Middle East
Adres:5th Floor, The Palladium Cluster C Jumeirah Lakes Towers P.O. Box 33817 Dubai
Telefon:+971 4 43803-55
Belge geçer::+971 4 4380361
 
 
Ürün Grupları :İnşaat Malzemeleri, Mobilya, Sıhhi Tesisat, çevre koruma, Isıtma Teknolojisi, soğutma, Meteoroloji Ekipmanları, Duvar Kaplama, Interior Construction, Otel Mobilyaları, yer kaplamaları, Interior Lighting, Banyo Mobilyası, mutfak mobilyası, Dekorasyon Üürnleri, Aksesuar, Mermer, Furniture Machinery, Mimarlık, Building Equipment, Building Technology, Mağaza Dizaynı, Ev Tekstili,

Uyarı : Portalımızdaki fuar kayıtları sadece bilgilendirme amaçlı olup değişime (tarih ve yer değişikliği, iptal, erteleme vb) açıktır ve herhangi bir bağlayıcılık taşımamaktadır. Fuar katılımı ve/veya ziyareti kararı vermeden portalımızdaki fuar bilgilerini organizatör firma ile temasa geçerek mutlaka doğrulatınız.


Katılımcı Talebi
Ziyaretçi Talebi
Otel Rezarvasyonu
Bilgileri Güncelle

Messe Frankfurt
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam